Księga gości

Paulina27 lipiec, 2017

W 100% możemy polecić zespół deCOVER. Nowoczesne podejście do tematu wesel, genialny repertuar zarówno dla młodego jak i starszego pokolenia. Muzyka na żywo, pełen profesjonalizm. Bawiliśmy się fantastycznie! Pozdrawiamy P&P

Paweł Łaszowski31 lipiec, 2017

Jeden z lepszych zespołów, które spotkałem na swojej drodze! Super! Mam nadzieję, że będziecie dalej działać :)

Adrianna23 sierpień, 2017

Dziękujemy za rewelacyjną muzykę, ogromny zastrzyk energetyczny i oczywiście profesjonalną współpracę :)

Nasi goście będą Was jeszcze bardzo dłuuuugo wspominać :)


Dodaj nowy wpis

Archiwalne


Monika i Michał pisze:

4 października 2015 o 17:57
Jesteśmy zachwyceni! Lepszego zespołu do oprawy muzycznej naszego wesela nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Muzyka w 100% grana na żywo, świetne wyczucie oczekiwań naszych i gości, kultura osobista i profesjonalizm Wykonawców zapewniły nam doskonałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę. Zespół deCOVER uczynił nasz wieczór wyjątkowym, za co z całego serca serdecznie dziękujemy!
Nastka i Kamil pisze:

15 sierpnia 2015 o 11:07
Dziękujemy za fantastyczną imprezę! Goście byli zachwyceni zespołem. Prowadzenie i organizacja na najwyższym poziomie. Jesteśmy także wdzięczni za spełnianie naszych kapryśnych zachcianek i fantastyczne wykonanie naszej pierwszej piosenki :) trzymajcie się ciepło, będziemy Was polecać komu się da :)
Aleksandra i Nathaniel pisze:

17 grudnia 2014 o 09:55
Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować zespołowi DeCover za wspaniałą oprawę muzyczna naszego wesela! Pełen profesjonalizm, świetny repertuar i energia.
Choć od naszego wesela minęło już kilka miesięcy to zarówno goście jak i my do tej pory wspominają świetna zabawę, którą zagwarantował zespól!Polecam w 100 %!! Warto!!
Wojciech & Aga pisze:

4 sierpnia 2014 o 22:31
Wspaniała oprawa muzyczna wesela na którą złożyło się: świetny repertuar, doskonałe umiejętności muzyków i profesjonalne prowadzenie zabawy. Nie było słabych punktów!Szczerze polecamy!
Ola i Paweł pisze:

10 października 2013 o 19:00
Dziękujemy za doskonałą atmosferę i oprawę muzyczną na naszym weselu. Goście bawili się na parkiecie do ostatnich dźwięków. Niebanalny repertuar, wokale i doskonałe wyczucie atmosfery na sali. Polecamy wszystkim!Odpowiedz
Ola i Maciek pisze:
17 września 2013 o 21:13
ojojojoj!!!! Co za Zespół:) grał na naszym weselu 14.08.2013! Świetna ekipa! Świetna impreza! Z duzym wyczuciem i klasą! Goście byli zachwyceni! Mega profesjonalni! dziękujemy raz jeszcze!
Agnieszka i Emil pisze:

16 września 2013 o 22:16
deCover to grupa świetnych, profesjonalnych muzyków. Grali na naszym weselu 24.08.2013. Perfekcyjne wyczucie gustów gości sprawiło, że wszyscy bawili się doskonale. Obok życzeń, które otrzymywaliśmy w trakcie imprezy, jednym tchem gratulowano nam wyboru doskonałego zespołu. Gorąco polecamy każdemu, kto ceni zabawę przy muzyce na żywo na najwyższym poziomie.Kasia, Łukasz, Jacek, Piotr, Jarosław, Konrad – jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za wyśmienitą zabawę!
Ania i Tomek pisze:

12 września 2013 o 19:51
Serdecznie polecamy, super muzyka, super profesjonalizm, super impreza….
Monika i Edi pisze:

20 sierpnia 2013 o 10:29
Długo szukaliśmy dobrego zespołu, który gra muzykę wyłącznie na żywo.
deCover okazał się tym, i zaoferował to czego szukaliśmy.
Solidni, na czas, słowni, jakość muzyki i wokal 5+.
Nawet gdy zabrakło prądu, potrafili zabawić gości.
Grali na naszej uroczystośći 09.08.2013r.Polecamy każdemu, komu zależy na profesjonalnej oprawie muzycznej.
Basia i Marcin pisze:

3 czerwca 2013 o 21:47
Fantastyczny zespół! Trzy świetne wokale, Łukasz który wymiata na saksofonie, perkusja z przytupem, Piotr ze zdolnościami improwizacyjnymi no i ekstra gitary:) do tego przesympatyczny i bezproblemowy kontakt podczas przedimprezowego ustalania szczegółów oraz świetnie tworzona atmosfera w czasie samego wesela. Goście nie mogli się nadziwić że istnieją takie zespoły, my zresztą też! Dzięki wielkie!!!Basia&Marcin
Ela i Łukasz pisze:

19 maja 2013 o 12:46
Zespół zagrał na naszym weselu 20.04.2013 i było rewelacyjnie!!! Fantastyczni, a przede wszystkim profesjonalni muzycy, plus odpowiednio dobrany repertuar spowodował, że gości ciężko było zgonić z parkietu. Liczba osób, która w czasie przyjęcia zapytała mnie, gdzie znalazłam tak genialny zespół, była praktycznie równa liczbie obecnych gości!!!
Wielkie podziękowania dla Łukasza i całego zespołu za 100%profesjonalizmu oraz wspomnienia przywołujące uśmiech na twarzy i jednocześnie łezkę w oku!!!
Pozdrawiamy,Ela i Łukasz.
Magda i Łukasz pisze:

29 października 2012 o 12:12
DeCover to muzycy profesjonalni. Grali u nas na weselu w Ostrołęce 2 czerwca 2012 r. Pierwszy raz usłyszeliśmy ich na weselu u znajomych na mazurach, a ze niedługo było też nasze wesele wiedzieliśmy już kto zagra u nas. Począwszy od pierwszego kontaktu aż do pożegnania na weselu współpracowało nam się bardzo dobrze. Duży wybór repertuaru, nieprzesadzone konkursy oczepinowe, jednym słowem udane wesele:) praktycznie my para młodych i goście nie schodziliśmy z parkietu. Polecamy i pozdrawiamy!!!! :)
Mariusz i Dorota pisze:

28 października 2012 o 22:20
deCOVER to zespół, który zadowoli najbardziej wymagających i wybrednych gości weselnych. Grali u nas 26.05.2012. I jednym słowem profesjonalizm w każdym calu, a przy tym bardzo miły i sympatyczny kontakt. Najważniejsze jest to, że są bardzo elastyczni i zawsze dostosowują się do wymagań klientów. Są dla ludzi a nie ludzie dla nich. Mimo, że w umowie mieli granie na żywo do 2-giej w nocy, sami z siebie przedlużyli prawie dwukrotnie czas trwania ostatniego seta. Jeśli komuś zależy na świetnej oprawie muzycznej, serwowanej przez dobrych zawodowcow, a nie tylko na „graniu do kotleta”, to z czystym sumieniem polecamy ten zespół, bo na pewno Was nie zawiodą. A Wam Drogi Zespole jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY !!!
Actifun Sp. z o.o. pisze:

21 października 2012 o 21:52
Zespół deCOVER wykazał się profesjonalizmem, różnorodnym i szerokim repertuarem, znakomitym warsztatem muzycznym, dużą elastycznością oraz interaktywnością z publicznością. Wspaniały nastrój, który panował na imprezie, w znacznej mierze był zasługą zespołu.Polecam zespół deCOVER wszystkim, którym zależy na wyśmienitej zabawie podczas organizowanego eventu.
Ida pisze:

1 października 2012 o 09:26Zespół deCover grał na naszym weselu 22.09.2012 i zrobił prawdziwą furorę. Profesjonalni muzycy, genialna wokalistka i znakomity repertuar. Jeśli chcecie usłyszeć na swoim weselu dobrą muzykę, a nie banalne brzdąkanie „do kotleta”, ten Zespół bez wątpienia spełni Wasze oczekiwania. Przy okazji wielkie dzięki dla Muzyków i pozdrowienia! I & J

kontakt

W celu przedstawienia szczegółowej oferty i warunków współpracy prosimy o kontakt:

mob: (+48) 604 755 502