Oferta deCOVER na przyjęcie weselne

deCOVER – oferta na przyjęcie weselneDziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.Zespół deCOVER to w pełni profesjonalny cover band, który działa na rynku muzycznym od ponad 10 lat. Gramy polskie i światowe covery muzyki pop, rock, blues i jazz, począwszy od lat 60-tych po współczesne przeboje, które na co dzień słyszycie w radio. Na weselach przez nas granych nigdy nie usłyszycie muzyki Disco Polo ani wulgarnych przyśpiewek, nie zobaczycie także gorszących zabaw weselnych. Dzięki własnym aranżacjom piosenki z naszego repertuaru brzmią zawsze świeżo i ciekawie. To, co nas wyróżnia spośród wielu działających na rynku zespołów muzycznych to fakt, że gramy tylko i wyłącznie „na żywo”, to znaczy że nie używamy półplaybacków ani podkładów karaoke. Dzięki temu mamy możliwość lepszego kontaktu z publicznością i w razie potrzeby zagrania kolejnego refrenu czy powtórzenia piosenki w innej wersji. Bogata paleta instrumentów, w skład której wchodzą: gitary elektryczne, instrumenty klawiszowe, saksofony, gitara basowa, perkusja oraz trzy wokale, w tym jeden żeński i dwa męskie, daje nam ogromne możliwości brzmieniowe. Dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Was praktycznie każdą piosenkę. Porównajcie nas z konkurencją, a przekonacie się, że trzech wokalistów i taka różnorodność instrumentów w zespole to rzadkość. Każdy z członków deCOVER jest profesjonalnie wykształcony muzycznie, co znajduje odzwierciedlenie w jakości naszych usług. Wiemy jak uciążliwe może być słuchanie amatorskiego śpiewania lub grania przez całą noc. U nas nie ma przypadkowych ludzi, a tylko zgrany „team” współpracujących ze sobą na stałe muzyków może dać efekt profesjonalnego zespołu muzycznego. deCOVER na przestrzeni lat występował na jednej scenie z czołowymi gwiazdami polskiego show biznesu - sprawdźcie nasze referencje oraz opinie naszych Klientów na stronie www.decover.pl. Uwierzcie nam – znamy się na rzeczy. Przyjęciami weselnymi zajmujemy się od wielu lat i wiemy jak uczynić Wasze wesele wyjątkowym – by goście jeszcze długo wspominali ten niezapomniany wieczór. deCOVER to gwarancja udanej imprezy, wyśmienitej zabawy i muzyki na najwyższym poziomie.

Co zyskujecie wybierając nasz zespół:

- profesjonalne prowadzenie całego przyjęcia weselnego.
- fachowe doradztwo w zakresie najlepszego planu przebiegu przyjęcia weselnego, pomoc przy wyborze pierwszego tańca, dobór odpowiednich zabaw i stałych elementów wesela.
- przygotowanie pierwszego tańca dostosowanego tempem i długością do Waszego układu choreograficznego.
- starannie wyselekcjonowany repertuar, który wspólnie ustalimy, zagwarantuje, że muzyka w tym ważnym dniu będzie wyjątkowa.
- obszerną listę piosenek obejmującą przeboje muzyki polskiej i światowej począwszy od lat 60-tych aż do współczesnych hitów.
- możliwość przeprowadzenia zabawy karaoke. Stań na scenie razem z nami i poczuj moc muzyki granej „na żywo”.
- oczepiny z klasą – prowadzenie oczepin, konkursów i zabaw integracyjnych ustalonych wcześniej z Wami. Żadnych niespodzianek i niesmacznych dowcipów.
- sprzęt muzyczny najwyższej jakości - pracujemy tylko na nagłośnieniu i okablowaniu renomowanych firm. Posiadamy również dwa mikrofony bezprzewodowe do Waszej dyspozycji.
- oświetlenie sceny i parkietu, możliwość użycia wytwornicy dymu. 
- pewność, że zajmiemy się profesjonalnie Waszym weselem i dopilnujemy każdego szczegółu, byście mogli bez stresu bawić się z gośćmi w tym wyjątkowym dniu.
Oferta zespołu deCOVER na oprawę muzyczną przyjęcia weselnego obejmuje: przygotowanie pierwszego tańca, konferansjerkę i prowadzenie całej imprezy, oczepin, konkursów i zabaw, a przede wszystkim dużo, dużo naprawdę dobrej muzyki w zawodowym wykonaniu naszego zespołu. W cenie także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Zespół deCOVER może wystąpić na Waszym weselu w następującej konfiguracji:


pełny skład sześcioosobowy (wokal żeński, dwa wokale męskie, saksofony, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja)
cena: 6500 zł*


skład pięcioosobowy (wokal żeński, wokal męski, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja)
cena: 5700 zł*

HIT! możliwość powiększenia zespołu o sekcję dętą (trąbka, puzon) + 2000 zł

*Podana oferta cenowa dotyczy dziewięciogodzinnej oprawy muzycznej przyjęcia weselnego (osiem godzin muzyki na żywo + jedna godzina DJ) Każda następna godzina muzyki na żywo: 600 zł

Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w kwocie 1000 zł.

Do podanych cen doliczamy koszty związane z dojazdem: 1 zł za km licząc od Warszawy w dwie strony.
Zapraszamy do współpracy.

kontakt

W celu przedstawienia szczegółowej oferty i warunków współpracy prosimy o kontakt:

mob: (+48) 604 755 502

Ważne: wypełnij pola oznaczone *