Kilka informacji o nas

Zespół deCOVER to w pełni profesjonalny coverband, który działa na rynku muzycznym od ponad 10 lat. Gramy polskie i światowe covery muzyki pop, rock, blues i jazz, począwszy od lat 60-tych po współczesne przeboje muzyki popularnej. Dzięki własnym aranżacjom piosenki z naszego repertuaru brzmią zawsze świeżo i ciekawie. To, co nas wyróżnia spośród wielu działających na rynku zespołów muzycznych to fakt, że gramy tylko i wyłącznie „na żywo”, to znaczy że nie używamy półplaybacków ani podkładów karaoke. Bogata paleta instrumentów, w skład której wchodzą: gitary elekryczne, instrumenty klawiszowe, saksofony, gitara basowa, perkusja oraz trzy wokale, w tym jeden żeński i dwa męskie, daje nam ogromne możliwości brzmieniowe. Każdy z członków deCOVER jest profesjonalnie wykształcony muzycznie, co znajduje odzwierciedlenie w jakości naszych usług. U nas nie ma przypadkowych ludzi, a tylko zgrany „team” współpracujących ze sobą na stałe muzyków może dać efekt w postaci profesjonalnego zespołu muzycznego.

Każdy z nas miał okazję pracować na scenie z największymi gwiazdami polskiej estrady, takimi jak:

Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Irek Bieleninik, Tomasz Kammel, Piotr Bałtroczyk, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Paweł Pawelec, Artur Orzech, Robert Janowski, Michał Milewicz, Krzysztof Materna, Wojciech Mann, Piotr Pręgowski, Iwona Pavlović, Grażyna Torbicka, Agata Młynarska, Zygmunt Hajzer, Lady Pank, Perfect, Piersi, Edyta Górniak, Kayah, Robert Chojnacki, De Mono, Jose Torres, Elektryczne Gitary, Maryla Rodowicz, Vox, Ryszard Rynkowski, Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak, Małgorzata Ostrowska, Dżem, Krzysztof Kiljański, Golec Orkiestra, Brathanki, Kukla Band, Majka Jeżowska, TSA, Bajm, Zbigniew Namysłowski, Alicja Majewska, Hanna Stach, Dorota Miśkiewicz.

Dowodem profesjonalizmu zespołu może być owocna współpraca z wieloma znanymi firmami, takimi jak:

Coca – Cola, DELL, BOSCH, KRKA, PZU S.A. Bank BPH, Sklejka Morąg, Eskulap BTL, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Rotary Club Olsztyn, Nobell Congressing, Art Tree, Smart Marketing Solutions, Zamek Ryn, Pałac Paszkówka, Amrest, Mercedes-Benz Polska, IKEA, Nextira, One, Era, KIA Motors Polska, Agora,AstraZeneca, Cisco Systems, Fiat Auto Poland, Mitsubishi Motors, Warka, Raiffeisen Bank Polska S.A. TP S.A. Novartis Poland, Geant, Real. KGHM Polska Miedź.
juLIA - "Gwiazdorka"
wokal, instrumenty perkusyjne

To nasze dobro narodowe. Niezwykle utalentowana wokalistka o wspaniałym, mocnym głosie, który pozostaje na długo w pamięci.
Dzięki Julii średnia wieku w zespole znacząco się obniża :-)
Julka brała udział w „Bitwie na Głosy” w drużynie Roberta Gawlińskiego emitowanym przez TVP2 w 2012r. Zdobywała także wysokie nagrody na wielu prestiżowych festiwalach ogólnopolskich.

piOTREK - "Gwiazdor"
instrumenty klawiszowe i wokal

Choć zdjęcie obok jest czarnobiałe to jest to wielobarwna postać. Jego obecność w zespole zawsze wzbudza radość i uśniech na twarzy. Mistrz ballady, mistrz klawiszy, mistrz, mistrz, mistrz.... a do tego dusza towarzystwa. Bardzo się lubimy :-)

łuKASZ - "kierownik"
instrumenty klawiszowe, saksofony

Absolwent Akademii Muzcznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Aranżer i samozwańczy kierownik muzyczny zespołu. Trudzi się, by zadać trud innym. Dzięki tej konstrukcji covery grane przez deCOVER są wyjątkowe i niepowtarzalne.

jaCEK - "Kowal"
gitary, wokal

Absolwent Akademii Muzycznej w Olsztynie. Ojciec nam wszystkim. Założyciel zespołu.
To dobry człowiek. Biega maratony. Kocha zwierzęta (i dlatego ich nie je), kąpie się tylko zimą, bo jak twierdzi woda ma wtedy idealną temperaturę.

koNRAD - "Kondziu"
gitara basowa, kontrabas

Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Próbował na wielu instrumentach, ale jego powołaniem okazał się bas. Kiedy nie śpi (a chwil takich nie jest zbyt wiele) zabezpiecza niskie częstotliwości w zespole. Mistrz celnej puenty. Potrafi powiedzieć niewiele, by wiele zostało powiedziane. Brawo Ty.

jaREK - "Jarosław"
instrumenty perkusyjne

no cóż... młody i utalentowany. Czego chcieć więcej. 
Przekonajcie się sami.

Ciekawostki

Jesteśmy zespołem świetnie odnajdującym się w różnych klimatach muzycznych. Ogromne doświadczenie i umiejętności pozwalają nam grać z powodzeniem nie tylko covery polskich i światowych przebojów, ale również standardy jazzowe i muzykę z okolic bluesa i soulu. Nie staramy się kopiować oryginalnych wykonań. Grane przez nas covery brzmią świeżo i ciekawie.

kontakt

W celu przedstawienia szczegółowej oferty i warunków współpracy prosimy o kontakt:

mob: (+48) 604 755 502